Reiki kursused

Traditsiooniline Usui Shiki Ryoho õpetus jaguneb kolme astmesse.
Esimene aste käsitleb sissejuhatavat filosoofiat ja kontaktreiki praktiseerimise õpetust. Kursuse ajal tehakse igale õpilasele 4 häälestust ehk initsiatsiooni.
Teine aste on kaugravi kursus. Tehakse kolm initsiatsioon ja selgitatakse reaalsuse harmoniseerimise põhimõtteid ajas ja ruumis. Samas antakse edasi kolme reikisümboli kasutamise õpetus.
See ongi traditsioonilise Usui Loomuliku Ravi meetodi töövahendite kogu, mis sisaldab veel eetiliste printsiipide kogu – viit printsiipi.
Praktiseerimise käigus suurenev kogemus, tundlikkus ja eetilisus loovad eeldused meistriks saamiseks, mis on Usui Shiki Ryoho õpetuse kolmas aste, millel on piiramatud võimalused.

Meistri kursuse läbimine valmistab Meistri ette vastu võtma Reiki kõrgemaid sagedusi ja kursusest algab tee enese sisse ja avastamata maadele. Uued teadmised ja tehnikad hakkavad avardama inimese energiavälja nii sissepoole kui väljapoole. Kaasneb informatsiooni pidev juurdevool, mille kohta võib öelda, et Reiki hakkab ise õpetama. Pidev praktiseerimine läbi tunnetuse toob pidevalt uusi teadmisi ja mõtteainet sellest, et kõik on võimalik. Reiki energia muundub teistsuguseks, muutub selle energia tihedus ja sagedus. Kohati võib tunda, et energia on nagu kõrgepinge, mõnikord on energia justkui tuul ja vahest on Reiki energia nagu kleepuv paks mass, mis liigub aeglaselt.

Kursuseid viib läbi Usui Shiki Ryoho Reiki Meister Toomas Piik

Registreerumiseks võta meiega ühendust.

Soovi korral on võimalik kokku leppida ka individuaalseid kursuste aegasid.

PALUME REIKI KURSUSTELE REGISTREEERUDA VÄHEMALT PÄEV ENNE TOIMUMIST.