Kolleegid

Reiki Kliiniku asutati 2008 aastal Toomas Piik’i poolt teadmisega – tervise saab korrastada ilma tablettide ja kirurgilise sekkumiseta. Alguses tundus see mõte suure ja üllana, et selle taga on pigem nagu suur ja ilus soov läbi energeetilise poole inimeste tervis korda teha. Osaliselt oli see sellel ajal kui Reiki Kliinikut looma asusin, võimalik ja osaliselt mitte. Uurimiseks, kas see ikkagi on tõde või mitte, oli idee aga väga hea väljakutse. Tegelesime klientidega algusest peale väga innustunult ja kuulasime nende elulugusid, nende muresid ja samas proovisime nõuga abiks olla. Asjad töötasid päris hästi kui Reikit tegime aga alati oli ka küsimus, Mis teda tegelikult aitas? Kas see oli see, et inimene sai enda seest mingid asjad välja rääkida? Kas oli see, et ta uskus meie tegevusse sedavõrd tugevalt, et uskumuste muutumine ja meie enesekindlus olid need, mis tema sees asja tervenemisele pööras? Kas oli see siiski platseeboefekt? Või siis oli Reiki energia, mille mõju inimesele, võimaldab korrastada eelkõige inimese Hinge ja seejärel keha? 2009. aastal me alles avastasime seda kuigi juba siis inimesed said abi ja tervenesid. See oli kõige olulisem. Tagantjärele võib öelda, et tahtmine aidata oli suur ja kogu tegevus oli rohkem kantud uskumisest, et me suudame inimesi terveks teha. Kõik toimis aga teadmised tulid Reikit tehes.

Kümme aastat igapäevast psühholoogilist, energeetilist ja tunnetuslikku tööd inimestega, annab teadmisi ja kogemusi rohkem, kui uskunud oleksin. Iga inimene on omamoodi sisemaailmaga ja seda mõistes, saad aru, et igaühe puhul on lähenemine erinev. Reiki õpetas vaikselt kõik need aastad ja andis vastuseid. Vahest isegi täiesti arusaamatuid mõtteid, mida kliendile esitada aga kõik justkui suunas ja juhtis parima lahenduse poole. Ja nendest pähe tulnud mõtetest oli väga palju abi. Kliendid leidsid enda muredele lahendused ja said oma elu jälle joone peale.

Sisemise rahu saavutamine on Hinge tähtsaim osa,  see on tervenemise aluseks.

Praeguseks oleme jõudnud arusaamisele, et Hinge mustrite korrastamine on esimene asi, mis inimese füüsilise keha korrastamisele või tervenemisele kõige olulisem osa on. Hinge tervendamine tervendab füüsilise keha. Hingerahu teeb keha terveks. Reiki on selle juures ülioluline abivahend.

Reiki Kliiniku ruumide asukoht

Tänaseks päevaks on Reiki Kliinik jõudnud oma ajalooga aega, kus tuleb teha muudatusi. Mitmed olulised suunad ja valikud on vaja üle vaadata ja korrigeerida. Toomas Piik, Reiki Kliiniku asutaja, on otsustanud kliiniku tegevuse jätkamist eraviisiliselt, mis kümne aastasele kogemusele tagasi vaadates on viinud tõdemuseni, et töö efektiivsus on kõige tulemuslikum enda tegevustele keskendudes. Uued väljakutsed televisiooni poolt saavad olema väga ajamahukad ja tegevustesse tuleb kaasata uusi inimesi, kellega arendama hakata erinevaid terviseteemalisi TV saateid. See on ka põhiliseks eraviisilise jätkamise põhjuseks, aega on lihtsalt liiga vähe suurema kliinikuga tegeleda.

Toomas tänab kõiki, kes on olnud seotud Reiki Kliinikuga, kõiki kolleege, kes oma panuse andsid ja kes ka kliinikust oma teekonnale alguse said.  Kõik need Reiki Kliinikus erinevatel aegadel tegutsenud inimesed andsid endast parima meie klientide heaolu võimalikult kiireks saavutamiseks. Meil kõigil on tervise suhtes oma nägemus ja vaatenurk aga samas oleme kõik ühel meelel, et terviklik olemine saab olla eelkõige sisemise rahu saavutamisel, mis on eelduseks keha tervena hoidmisel. Kõikide kliinikus töötanud inimestega saate kontakti nende enda poole pöördudes.

Toomas Piik Reiki Kliinik jätkab aga teenuste jagamisega aadressil Tornimäe 7-118, 21. korrusel, Tallinna kesklinnas alates 10. septembrist 2019.